nasz zespół


Kierownik ds. badań i wdrożeń

Justyna Sadowska
tel. + 48 95 781 70 85
tel. +48 723 087 905
j.sadowska@inneko.pl

 

Specjalista ds. jakości

Kinga Hanczarek
tel. + 48 95 781 70 85
k.hanczarek@inneko.pl

 

Technolog chemik

Marek Burliński
tel. + 48 95 781 70 85
m.burlinski@inneko.pl

 

Technolog chemik

Konrad Szafraniak
tel. + 48 95 781 70 85
k.szafraniak@inneko.pl

 

Specjalista ds. infrastruktury IT

Jarosław Mikołajewicz
tel. + 48 95 781 70 85
j.mikolajewicz@inneko.pl

 
 
badania_1badania_2badania_3

Kierownik laboratorium

Katarzyna Waldmann
tel. + 48 95 781 70 85
tel. +48 601 670 198
k.waldmann@inneko.pl

 

Specjalista ds. technicznych

Magdalena Miziniak
tel. + 48 95 781 70 85
m.miziniak@inneko.pl

 

Technolog chemik

Katarzyna Woźniak
tel. + 48 95 781 70 85
k.wozniak@inneko.pl

 

Technolog chemik

Agata Wilman
tel. + 48 95 781 70 85
a.wilman@inneko.pl

 

Specjalista ds. koordynacji badań

Marian Łazarski
tel. + 48 95 781 70 85
m.lazarski@inneko.pl

 
 
badania_1badania_2badania_3